Složit puzzle

20. února 2014 v 12:13 | Gallilea |  101/1001
úkol č. 56Krátce po Vánocích jsem zavítala do místního hračkářství a odebrala k regálu se skládačkami. Chtěla jsem si udělat radost a zároveň i pokročit se svým seznamem (když už po tvůrčí stránce prokrastinuji). Na řadu přišel úkol č. 56 - složit puzzle. Dlouho jsem rozmýšlela mezi množstvím - zda si vzít 1000 dílků nebo více. Před 4 lety jsem skládala tisícovku a pamatuji si velmi dobře, jak mě to bavilo. zároveň jsem vybírala i tak, aby se mi puzzle hodilo do pokoje, který je bílofialový. Rozhodně nic kýčovitého, i když Kapitán odhadoval, že si pořídím něco se zvířátky, nakonec zvítězila černobílá Eiffelovka. Taky při prvním pohledu na obrázek jsem si říkala, že to nebude nic složitého, všechno půjde snadno a rychle. Ale, jak už se stává, mýlila jsem se.


Ze zbytků plovoucí podlahy jsme s Kapitánem vyrobilo podklad, abych neměla dílky po celém pokoji a následně se stresovala, že mi určitě nějaký chybí (a to jsem vykřikovala i v průběhu skládání). Jediné, co bylo jednoduché, se ukázala samotná věž. Ta šla vyfiltrovat mezi všemi dílky opravdu dobře, stejně tak i samotné prostředí před Eiffelovkou. S čím jsem opravdu bojovala, byla černá plocha v pravém dolním rohu. Tam jsem musela sledovat, jak jsou dílky vyřezány, protože zde mi ani nápověda nenapovídala. A tan zbytek? Bojovala jsem i s bránou, protože určovat, co patří na levou a pravou stranu se zařadilo mezi oříšky a oči už pálily. Zejména tehdy, když jsem skládala po večerech a nocích, xy hodin. A nakonec se podařilo.

Po měsíci práce se mohu pochlubit, že jsem ten hlavolam poskládala:Taky jsem nebyla sama, kdo skládal, jelikož Kapitán si řekl, že se taky pustí do puzzle, které měl přes 10 let a zatím se mu jej nepodařilo složit. Nakonec jej složil asi o týden dříve než já, ale taky měl o 500 dílků méně. A nemohu ani zapomenout na agamu Agátu, která se činila při skládání. Velmi ji zaujaly barevné dílky, u nichž se nebála je ochutnat. Bohužel Agátko, kus kartonu a barev opravdu papat nebudeš.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Em Zet Em Zet | Web | 20. února 2014 v 15:59 | Reagovat

To je skvělý, tolik kousků bych nesložila :D :)

2 WhitEvil/taková normální ještěrka WhitEvil/taková normální ještěrka | E-mail | Web | 21. února 2014 v 17:36 | Reagovat

teda! gratuluji, takové těžké puzzle! zvládli jste to skvěle;)
určitě jste měli doma zábavu:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama