Počítačová katastrofa

26. září 2012 v 23:59 | Gallilea |  Ze šuplíku
Dramatický pokus

Za svůj život jsem potkala dost lidí, ale mezi nimi byl jen jeden člověk, který mi důrazně vysvětlil, co to katastrofa je! Ten člověk se jmenoval Petr - Petrova škála koníčků byla omezená na PIVO, ŽENY (alespoň to tvrdil) a ONLINE HRY!
Jeho nejoblíbenější hrou byla Lineage - se svým temným elfem CERNem na úrovni 78 dobýval veškerá zákoutí této fantasmagorické země a shraboval její bohatství do plátěného pytlíku připnutého k opasku. Petr tuhle hru miloval; CERN byl hýčkán, oblékán do úžasných elfských šatiček a skrze souboje si vydělával na to, aby si mohl koupit imaginární meče za neuvěřitelné pálky herních peněz, které získával masakrováním roztomilých zvířátek na romanticky rozkvetlé louce. Touhle činností se Petr dokázal zabavit na x hodin, právě nyní potřeboval na záchod. A já byla zkrátka zvědavá…
Usedla jsem na Petrův trůn a zmocnila se myši, abych navedla CERNa k ohradě s kouzelnými zvířátky - malí bílí tygři, černí jednorožci, zmutovaní hroši a podivné harpyje. Jen jsem se chtěla podívat na zvířátka, když zpoza ohrady mě zbystřil jeden obrovský huňatý medvěd a už si to mířil k patám temného elfa. Vypadal fakt nasraně! Ani se nedivím, když Petr několik hodin pobíjel medvědy z jeho rodu a tento mutant se rozhodl, že nyní je čas odplaty. Petr byl pořád na záchodě. Sakra, ale mě ten medvěd honí! Neznám klávesové zkratky pro boj, abych zpacifikovala tu zrůdu - bože můj, odpusť mi, na co to myslím?! Prý zpacifikovala! Medvěd se blížil, každým skokem bylo jeho chrčení blíž a blíž, až skolil atletického temného elfa na 78 úrovni! Do p*dele! Ano, to bylo jediné, co jsem v té chvíli ze sebe byla schopná dostat. CERN v tom momentě zemřel, jeho nebohé tělo se válelo v kaluži krve a prachu, zatímco Petr vykonával svou potřebu na záchodě!
Naskočila nějaká tabulka s anglickým textem. Vždyť já neumím anglicky, a ať už to bylo cokoliv, bylo to potvrzeno kliknutím na tlačítko OK! Vyřízeno a nenápadně jsem se vracela ke své předchozí činnosti.
Ozvalo se spláchnutí. Chvilka napětí a… Je to tady!

"Co to je? Co's to provedla?!"
"Já? Já se chtěla podívat jenom na zvířátka."
"Tys mě teleportovala do města?! Byl jsem na místě padesát kilometrů od města! Víš, jak dlouho mi bude trvat, než tam s CERNem zase doběhnu?! Přinejmenším dvě hodiny!"
"Promiň?!"
"Já ti dám taková zvířátka! Zabila's ho!"

No jo, chudák imaginární elf, myslela jsem si. Jenže Petr pokračoval: "Ty si neuvědomuješ, že každým zabitím CERNovy schopnosti klesnou!"

Dramatická chvilka, zběsilé klikání a CERNův profil…

"75? 75! Čím's zabila CERNa?!"
"To - medvěd!"

Zaúpění, jako by se do něj samotného medvěd pustil.

"Ty k*ávo! Ztratil jsem takhle ještě 16 hodin hraní! Zablokovala jsi mi důležitá kouzla, který mohu používat až od 78. levelu! Můj veškerej postup je totálně v pdeli, kvůli zvířátkům. Jsi teď už spokojená! Blbá, ty jsi tak blbá!"
"Nechceš jít na pivo? Provětral by sis hlavu."
"Já nechci na pivo! Já chci zpátky CERNovy schopnosti a kouzlo neviditelnosti a kouzlo rychlé nohy a kouzlo smrtelného pohledu a…."

….a další bla bla bla…

No, co vám budu vykládat?
PROSTĚ KATASTROFA!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama